start / Aktualności

ZDRADZAMY SZCZEGÓŁY PROJEKTU, KTÓRY BYŁ TAJEMNICĄ PRZEZ WIELE MIESIĘCY

Skrzętnie skrywana tajemnica pozostała nią do samego końca, a właśnie dziś ujawniamy nad czym pracowaliśmy przez ostatnie kilkanaście miesięcy. „Grywalizacja Football Academy” już we wrześniu ujrzy światło dzienne, ale co to właściwie znaczy?

Grywalizacja to wdrożenie struktury i mechaniki gier do świata rzeczywistego, które polega na wprowadzeniu punktów, poziomów czy odznaczeń odzwierciedlających realne osiągnięcia w wirtualnym świecie. Według ekspertów jest to rewolucyjne rozwiązanie, które staje się przyszłością nauczania i doskonałą motywacją do osiągania zamierzonych celów.

Grywalizacja

Grywalizacja Football Academy to pierwszy tego typu projekt na świecie, który został wdrożony w sieci szkółek piłkarskich. Na jego mocy każdy zawodnik, trener oraz manager posiadający konto w systemie FA otrzymuje możliwość dysponowania wirtualnym profilem użytkownika, który rozwija się wraz z osiągnięciami i aktywnością w świecie realnym. W ramach projektu Grywalizacji FA użytkownicy zdobywają punkty i unikalne odznaczenia (medale), co przekłada się na pokonywanie kolejnych poziomów, aż do osiągnięcia statusu „Legendy”.

System ten posiada wiele niepowtarzalnych zalet, a kilka z nich wyróżnimy:
• uczy zdrowej rywalizacji
• daje natychmiastową informację zwrotną
• przełamuje nudę i monotonię
• uczy systematyczności
• buduje pewność siebie
• jest świetną motywacją dla pokolenia kochającego gry
• rozwija poczucie odpowiedzialności za podejmowane decyzje
• wykształca umiejętność osiągania zamierzonych celów

Ten nowatorski projekt zapewni Wam mnóstwo wspaniałej zabawy, przy jednoczesnym podniesieniu poziomu sportowego. Jesteśmy przekonani, że połączenie świata rzeczywistego z wirtualnym, na które pozwala Grywalizacja FA, to strzał w dziesiątkę dla tysięcy młodych i aktywnych sportowców. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie lepszej motywacji do podnoszenia swoich sportowych umiejętności, niż zdobywanie kolejnych FA coins czy unikalnych medali, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Ciekawi nas również, kto jako pierwszy uzyska poziom zawodowca czy wschodzącej gwiazdy, a kto i kiedy wdrapie się po wszystkich szczeblach wirtualnej kariery, aż do uzyskania statusu legendy! 

Bardzo ważnym motywem całego systemu była dla nas rywalizacja, dlatego zaprojektowaliśmy kilka rodzajów rankingów. W nich możliwość rywalizacji otrzymają zawodnicy, trenerzy oraz managerowie, którzy powalczą w swoich indywidualnych zestawieniach. Jednak, aby maksymalnie podnieść poziom emocji powstał również ranking oddziałów, który sumuje punkty wszystkich uczestników zabawy. Klasyfikacje zostały skonstruowane w taki sposób, aby na każdym etapie sezonu możliwe było osiągnięcie sukcesu, dlatego wyróżniamy zarówno rankingi sezonowe jak i miesięczne. Zapowiada się niesamowita (g)rywalizacja! 

Ranking

O szczegółach działania systemu będziemy stopniowo informować w naszych social mediach przez najbliższe kilka tygodni. Zapraszamy do śledzenia naszych fanpage`y na Facebooku i Instagramie

Pamiętajcie! Jest to pierwsza, pilotażowa edycja projektu Grywalizacji Football Academy. #ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij