start / Home / Rodzic

FAQ

Drogi Rodzicu, przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór nurtujących pytań, tutaj znajdziesz odpowiedź na każde z nich! Chcemy abyś w szybki sposób, w dowolnej dla Ciebie chwili, znalazł to czego szukasz. Dla łatwiejszego użytkowania pytania podzieliliśmy na różne kategorie.

Oczywiście, szkółka jest otwarta również dla dziewczynek.

Po podjęciu decyzji o chęci uczestnictwa w zajęciach wystawiona zostanie faktura pro-forma, którą otrzymacie Państwo drogą mailową na adres podany w zgłoszeniu. Równocześnie z wiadomością elektroniczną wysłany zostanie SMS z potwierdzeniem wystawienia pro-formy. Płatności za treningi należy dokonać w ciągu 7 dni od wystawienia faktury.

Nie, wpłaty dokonywane są TYLKO w formie przelewów na wskazane na fakturze proforma konto bankowe. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej poprzez e-płatności lub przelewem tradycyjnym ze swojego konta bankowego.

Po dokonaniu wpłaty na adres mailowy zostanie wysłana faktura VAT. Każdy Rodzic może zarządzać swoimi płatnościami i fakturami po zalogowaniu się do Strefy Rodzica na stronie www.footballbaby.pl.

Tak, płatność za treningi to swego rodzaju abonament za zajęcia. Dopuszczamy możliwość obniżenia opłaty o połowę tylko w przypadku, gdy dziecka nie było na zajęciach w danym miesiącu ani razu, a fakt ten został zgłoszony Managerowi ośrodka przed rozpoczęciem danego miesiąca.

Trening odbywa się na sali, więc wystarczą krótkie spodenki, t-shirt oraz obuwie sportowe na płaskiej podeszwie.

Jeżeli dziecko na stałe dołączy do szkółki, obowiązuje je strój Football Baby, który powinien posiadać każdy zawodnik. Strój ten można zakupić poprzez managera ośrodka.

Nie, cały sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć zabezpieczany jest przez Football Baby.

Football Baby współpracuje tylko z osobami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje. Profile trenerów opublikowane są na stronie www.footballbaby.pl w zakładce naszego oddziału.

Tak, lecz nie wolno wykorzystywać ich w celach komercyjnych.

Tak, wszyscy zawodnicy objęci są ochroną PZU SPORT. Warunkiem ubezpieczenia jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line. Jeżeli warunek ten zostanie spełniony, już na pierwszych, próbnych treningach zawodnik objęty jest pełnym pakietem ubezpieczeń.

Cała procedura opisana jest na stronie https://www.footballbaby.pl/rodzic/bezpieczenstwo/. Najważniejsze, aby po zakończeniu leczenia wypełnić formularz zgłoszenia szkody i podpisany wysłać na adres mailowy: pzu@footballacademy.pl.

Tak. Jeśli dziecko nie ma ochoty brać udziału w treningach czy też znalazło nową pasję, w każdej chwili można zrezygnować z zajęć wysyłając maila do managera ośrodka. Rezygnacja ma skutek z końcem miesiąca, w którym jest dokonana.