start / Rodzic

FAQ

Drogi Rodzicu, przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór nurtujących pytań, tutaj znajdziesz odpowiedź na każde z nich! Chcemy abyś w szybki sposób, w dowolnej dla Ciebie chwili, znalazł to czego szukasz. Dla łatwiejszego użytkowania pytania podzieliliśmy na różne kategorie.

Aby zapisać dziecko do szkółki należy wejść na stronę www.footballbaby.pl i uzupełnić formularz zapisowy dostępny na stronie. Krok 1 - WYBÓR ODDZIAŁU 👉 Na interaktywnej mapie Polski proszę wybrać województwo, a następnie miasto, którym jesteś zainteresowany. Krok 2 - DANE RODZICA /OPIEKUNA 👉 W tym kroku należy podać najistotniejsze dane dotyczące logowania w systemie tj. imię i nazwisko, telefon oraz mail. W tym miejscu ustawiamy także hasło, które powinno zawierać min. 8 znaków, w tym mała litera, duża litera, cyfra, znak specjalny. Krok 3 - DANE ADRESOWE 👉 Tutaj należy wpisać swój adres zamieszkania. Krok 4 - DANE DZIECKA 👉 Przy uzupełnianiu formularza zapisowego rodzic podaje imię i nazwisko oraz datę urodzenia dziecka. ❗Ważne❗ W formularzu podaje dane tylko jednego dziecka, każde kolejne będzie mógł dodać już z poziomu panelu zarządzania. Krok 5 - POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA 👉 Ostatni krok to potwierdzenie zgód oraz zapoznanie się z regulaminem. Dodatkowo w calach statystycznych pytanie skąd rodzic dowiedział się o Football Baby. Po uzupełnieniu formularza zapisowego na adres mailowy wysyłany jest link do aktywacji konta w systemie oraz powitalny SMS. Rodzic po wejściu do panelu zarządzania będzie musiał uzupełnić dodatkowe informacje o dziecku takie jak PESEL, informacja do jakiej szkoły chodzi dziecko, czy ma jakieś uczulenia lub inne potrzeby.

Oczywiście, szkółka jest otwarta również dla dziewczynek.

Oczywiście, granica 2 lat jest umowna, najważniejsze jest, na jakim etapie rozwoju fizycznego jest dziecko i czy poradzi sobie w zajęciach. Zachęcamy do wzięcia udziału w darmowym treningu, po jego odbyciu podejmą Państwo ostateczną decyzję. Swoje zdanie na temat możliwości Państwa dziecka wyrazi także trener Football Baby.

Po podjęciu decyzji o chęci uczestnictwa w zajęciach wystawiona zostanie faktura pro-forma, którą otrzymacie Państwo drogą mailową na adres podany w zgłoszeniu. Równocześnie z wiadomością elektroniczną wysłany zostanie SMS z potwierdzeniem wystawienia pro-formy. Płatności za treningi należy dokonać w ciągu 7 dni od wystawienia faktury.

Nie, wpłaty dokonywane są TYLKO w formie przelewów na wskazane na fakturze proforma konto bankowe. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej poprzez e-płatności lub przelewem tradycyjnym ze swojego konta bankowego.

Po dokonaniu wpłaty na adres mailowy zostanie wysłana faktura VAT. Każdy Rodzic może zarządzać swoimi płatnościami i fakturami po zalogowaniu się do Strefy Rodzica na stronie www.footballbaby.pl.

Tak, płatność za treningi to swego rodzaju abonament za zajęcia. Dopuszczamy możliwość obniżenia opłaty o połowę tylko w przypadku, gdy dziecka nie było na zajęciach w danym miesiącu ani razu, a fakt ten został zgłoszony Managerowi ośrodka przed rozpoczęciem danego miesiąca.

Nie. Dopuszczamy możliwość odwołania 1 treningu w danym miesiącu (jednak nie częściej niż 2-3 razy w roku) bez obowiązku jego odrabiania. W pozostałych przypadkach, treningi, które zostały odwołane z przyczyn leżących po stronie Football Baby, muszą zostać odrobione w dodatkowym terminie.

Trening odbywa się na sali, więc wystarczą krótkie spodenki, t-shirt oraz obuwie sportowe na płaskiej podeszwie.

Jeżeli dziecko na stałe dołączy do szkółki, obowiązuje je strój Football Baby, który powinien posiadać każdy zawodnik. Strój ten można zakupić poprzez managera ośrodka.

Nie, cały sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć zabezpieczany jest przez Football Baby.

Football Baby współpracuje tylko z osobami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje. Profile trenerów opublikowane są na stronie www.footballbaby.pl w zakładce naszego oddziału.

Tak, lecz nie wolno wykorzystywać ich w celach komercyjnych.

Tak, wszyscy zawodnicy objęci są ochroną PZU SPORT. Warunkiem ubezpieczenia jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line. Jeżeli warunek ten zostanie spełniony, już na pierwszych, próbnych treningach zawodnik objęty jest pełnym pakietem ubezpieczeń.

Cała procedura opisana jest na stronie https://www.footballbaby.pl/rodzic/bezpieczenstwo/. Najważniejsze, aby po zakończeniu leczenia wypełnić formularz zgłoszenia szkody i podpisany wysłać na adres mailowy: pzu@footballacademy.pl.

Tak. Jeśli dziecko nie ma ochoty brać udziału w treningach czy też znalazło nową pasję, w każdej chwili można zrezygnować z zajęć wysyłając maila do managera ośrodka. Rezygnacja ma skutek z końcem miesiąca, w którym jest dokonana.