start / Aktualności

Czeka Cię niesamowita przygoda - zostań częścią gry!

Czy istnieje bardziej ekscytujący czas dla dzieci i rodziców od pierwszych dni września? Nowi koledzy i koleżanki w przedszkolach, kolejne doświadczenia i coraz większa samodzielność naszych brzdąców sprawiają, że jesteśmy bardzo dumni z tego jak się rozwijają. Sięgamy do podręczników, wspólnie uczymy się nowych rzeczy, dbając przy tym o jak największy progres intelektualny. Jednak wrzesień to także początek kalendarzowej jesieni, która ogranicza naszą aktywność fizyczną i sprawia, że zapominamy o tym "Dlaczego dzieci powinny uprawiać sport?" (więcej przeczytasz tutaj: https://bit.ly/34uHdG2). 

Football Baby to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 2 do 3 roku życia, w których rodzice biorą aktywny udział! Jest to wspaniała inicjatywa, która pozwala w sprytny sposób przemycić aktywność fizyczną i czerpać ją z radosnej zabawy ze swoim dzieckiem. Wszystko to w świetnej atmosferze, przy wsparciu wykwalifikowanej kadry trenerskiej i z autorskim programem szkolenia - naprawdę warto! Wewnętrzny i ujednolicony system szkolenia Football Baby integruje proces treningowy we wszystkich naszych ośrodkach. 

Projekt Football Baby to "młodsza siostra" Football Academy - największej sieci szkółek piłkarskich w Polsce, która jako pierwsza akademia na świecie wprowadziła system grywalizacji (więcej przeczytasz tutaj: https://bit.ly/34BpHQl). "Grywalizacja Football Academy" została zaprojektowana w taki sposób, że obejmuje swoim zasięgiem również uczestników programu Football Baby, co pozwala zacząć uczestniczyć w grze już od 2-ego roku życia! Indywidualne podejście do dziecka, ale też rodzica umożliwia wzrost umiejętności sportowych i świadomości procesu nauczania. Podstawą organizacji zajęć dla dzieci w tym przedziale wiekowym jest zastosowanie metod, form i środków dydaktycznych uwzględniających wiek, zaawansowanie motoryczne, zainteresowanie oraz potrzeby.

Zależy nam na Twoim komforcie i przemyślanym procesie decyzyjnym, dlatego informujemy, że pierwszy trening traktujemy jako testowy i dopiero po jego odbyciu podejmiecie decyzję czy chcecie dołączyć do nas na stałe! Warto spróbować! Decyzja podjęta? Czas na zapisy, a sam proces jest bardzo prosty i został szczegółowo opisany na poniższej grafice. 

Jeśli wciąż masz pytania lub wątpliwości wejdź na https://footballbaby.pl/szkolka/kontakt i w lewym górnym rogu wybierz lokalizację najbliższego ośrodka. Znajdziesz tam dane kontaktowe do Managera, który udzieli Ci szczegółowych informacji.

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij