start / Aktualności

Projekt zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci w kolejnych miastach Polski

Już 17 ośrodków liczy ogólnopolska sieć Football Baby! W pierwszej połowie 2022 roku powstało aż 5 nowych lokalizacji naszego projektu. 

Projekt Football Baby to rewolucyjne podejście do aktywności fizycznej dla dzieci w wieku dwóch i trzech lat. Jego głównym założeniem jest aktywny udział rodzica w treningu. Każdy zestaw ćwiczeń dla dzieci został stworzony w taki sposób, by angażować zarówno dziecko, jak i rodzica.

Inicjatywa Football Baby nie jest szkółką piłkarską dla dzieci. To unikalne zajęcia, które przygotowane są w oparciu o autorską koncepcję szkolenia. Podstawą organizacji zajęć dla dzieci w tym przedziale wiekowym jest zastosowanie metod, form i środków dydaktycznych uwzględniających wiek, zaawansowanie motoryczne, zainteresowanie oraz potrzeby. Oczywiście z uwzględnieniem roli rodzica w treningu.

WITAMY W RODZINIE 

Aktywność fizyczna powinna być nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Badania wykazują, że bardzo dobrze wpływa ona na nasz układ odpornościowy, krążenie czy zdrowie psychiczne. Ciężko jest znaleźć informacje o złym wpływie sportu na zdrowie, a mimo to tylko nieco ponad połowa Polaków jest aktywnych fizycznie. 

O aktywność swoją oraz najmłodszych zadbają teraz również mieszkańcy Bełchatowa, Chełma, Grudziądza, Lublina i Złotowa. To właśnie w tych miastach powstało pięć kolejnych ośrodków Football Baby. Witamy Was w Rodzinie! 

Pamiętajcie, że nabory do naszych oddziałów Football Baby trwają właściwie przez cały rok i zawsze jest dobry moment, by zadbać o aktywność fizyczną swoją oraz dzieci. Śledźcie nasze media społecznościowe! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij