start / Aktualności

Aktywny rodzic to aktywne dziecko - ruszyły nabory do Football Baby!

Tak naprawdę nabory do szkółek piłkarskich Football Academy trwają cały rok. Ale to właśnie wraz z początkiem wiosny, czyli podczas wielkich wiosennych naborów w całej Polsce obserwujemy wielki przypływ nowych adeptów piłki nożnej. 

Nic dziwnego. Wiosna to idealny okres na to, by wprowadzać pozytywne zmiany do swoich codziennych harmonogramów. Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, nowe koleżanki i nowi koledzy, masa pozytywnych emocji, wzlotów, upadków i kształtowanie charakteru. To wszystko jest domeną Football Academy jako projektu w całości oraz każdego pojedynczego ośrodka, co potwierdzają zadowoleni rodzice! 

NABORY - CZAS START!

Już dziś otwarte zostają wiosennie nabory do Football Academy w całej Polsce i to właśnie dziś możecie stać się częścią tego wyjątkowego projektu. By dołączyć do jednego z wybranych przez siebie ośrodków wystarczy zapisać się (tutaj) przez formularz na naszej stronie internetowej. Całość jest banalnie prosta i daje możliwość skorzystania z dwóch darmowych treningów próbnych w wybranej akademii, a sam zapis skutkuje objęciem zawodnika ubezpieczeniem już od pierwszych zajęć. 

Jeśli jednak przed dokonaniem zapisu wolicie dokładnie wypytać o wszystkie szczegóły, zachęcamy do skorzystania z zakładki kontaktowej (tutaj), w której znajdziecie dane kontaktowe do interesującej Was lokalizacji. 

Do zobaczenia na treningu! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij