start / Aktualności

JESTEŚMY RODZINĄ FOOTBALL ACADEMY OPOLE - LICZYMY NA PAŃSTWA POMOC!

Szanowni Rodzice,

restrykcje wprowadzone w obliczu rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa ograniczyły działalność wielu branż, w tym także naszej, edukacyjno-sportowej. Z wielkim smutkiem przyjęliśmy nieuniknioną decyzję Rządu RP o wstrzymaniu wszelkich aktywności, w tym także naszych treningów. Jest to dla nas wszystkich trudna sytuacja zarówno pod względem szkoleniowym i organizacyjnym, jak również finansowym.

 

Z nadzieją czekaliśmy na powrót do treningów od 14 kwietnia br., niestety obecnie wiemy, że przerwa w zajęciach potrwa co najmniej do 27 kwietnia br. Jeśli nic nie ulegnie zmianie to wrócimy do treningów 4 maja.  Termin powrotu do treningów jest uzależniony od momentu powrotu dzieci do szkół.

 

W związku z powyższym chcemy Państwa uspokoić – opłaty za kwiecień nie zostaną naliczone.

 

W tym miejscu, chcielibyśmy poprosić Państwa o uregulowanie zaległości za poprzednie miesiące w tym za marzec, w którym odbyło się kilka treningów, a uiszczona opłata zaliczona będzie na poczet przyszłych treningów i wydarzeń sportowych w naszej Akademii, które zorganizujemy w ramach odrabiania zajęć marcowych niezwłocznie, kiedy prowadzenie treningów będzie możliwe. Nasza Akademia utrzymywana jest dzięki Państwa opłatom abonamentowym, których liczba już w marcu została mocno ograniczona. Mimo tego, że trening nie odbywają się to Football Academy Opole ma swoje koszty stałe: utrzymanie oraz raty kredytowe za halę piłkarską Football Park, miesięczne opłaty licencyjne na rzecz franczyzodawcy (wynikające z przynależności do ogólnopolskiego projektu jakim jest Football Academy), koszt ubezpieczenia Państwa dzieci oraz pełnoetatowe wynagrodzenie Managera Football Academy Opole, dla którego praca w tym wspaniałym projekcie jest jedynym źródłem utrzymania.  

 

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że obecna sytuacja może być trudna i zaskakująca dla nas wszystkich. Zwracamy się jednak z ogromną prośbą o wsparcie nas w działaniu poprzez dokonanie dobrowolnej opłaty poprzez zakup „cegiełki” za dowolnie wybraną i dopasowaną do Państwa możliwości kwotę 10, 20 lub 50 zł, jeśli mają Państwo inne możliwości finansowe, to zachęcamy do dokonywania wpłat w innej wysokości. Państwa wpłata pozwoli nam zachować płynność finansową i umożliwi dalsze funkcjonowanie w przyszłości. Ponadto zależy nam, aby poniesione koszty nie były zbyt dużym obciążeniem dla Państwa budżetów domowych.

 

Jednocześnie zachęcamy do śledzeniem naszego fanpage’a na Facebooku, gdzie systematycznie publikujemy materiały edukacyjne i konkursy, które przynajmniej w jakimś stopniu mogą urozmaicić Państwu spędzany czas w domu z dzieckiem oraz podtrzymać więź pomiędzy naszymi Małymi Zawodniczkami i Zawodnikami a Football Academy czy Football Baby.

Facebook:
- Football Academy Opole

- Football Baby Opole

Chcielibyśmy, żeby wszyscy nasi Zawodnicy sumiennie podchodzili do aktywności fizycznej w domu, dzięki temu rozwiną swoją samodyscyplinę, kondycję i motywację, a powrót do treningów będzie prostszy. Na naszym profilu Facebook’owym znajdziecie Państwo propozycje treningów. Z czasem będziemy aktualizować i dodawać więcej narzędzi do pracy w domu. Trenerzy i manager na co dzień służą pomocą i śmiało mogą Państwo poprzez dostępne kanały komunikacyjne poprosić o więcej propozycji treningów czy wiedzy na temat piłki nożnej. Cyklicznie zamieszczamy w przystępnej dla dzieci formie – krótkich wywiadów – sylwetki trenerów, z którymi Państwo, a przede wszystkim Państwa dzieci w poprzednich miesiącach i latach spędzaliście tak wiele czasu i którzy wierzymy w to głęboko mają wpływ na kształtowanie Państwa dzieci jako młodych ludzi.

 

Obecna sytuacja pokazuje nam jak mało bez siebie znaczymy. Spróbujmy więc wspólnie przetrwać ten trudny okres, głównie z myślą o Państwa dzieciach i naszych Zawodnikach.

 

Pozostajemy z Państwem w kontakcie. Będziemy na bieżąco informować o zmianach i możliwościach jakimi dysponujemy.

 

Liczymy na Państwa zrozumienie i zakup „cegiełek”!

 

Jesteśmy rodziną Football Academy Opole - liczymy na Państwa pomoc!

 


                                                                                                          Z wyrazami szacunku,
                                                                                                          Manager Seweryn Łysoń

<< wstecz dalej >>

udostępnij