start / Aktualności

Wybierz "Najpopularniejszy ośrodek Football Academy Group"!

Jest takie wydarzenie, na które czekają absolutnie wszyscy zaangażowani w projekty Football Academy i Football Baby w całej Polsce - to Konwent Football Academy Group, który obfituje w wiele fantastycznych wydarzeń, ale najważniejszym z nich jest oczywiście Uroczysta Gala Wręczenia Nagród, która w nadchodzącej wielkimi krokami edycji, jeszcze bardziej zyska na swoim prestiżu ze względu na nowe rozwiązanie, które zadebiutuje podczas gali w styczniu 2024 roku. 

Nie trzynaście, a aż piętnaście wyjątkowych kategorii - to kształt nowego harmonogramu Uroczystej Gali Wręczenia Nagród na Konwencie Football Academy! Więcej kategorii to więcej nominowanych, a także więcej laureatów, a w naszej rozrastającej się wciąż sieci, wiele osób i oddziałów zasługuje na wyróżnienia. Absolutną nowością będzie statuetka dla "Najpopularniejszego oddziału Football Academy Group" o której wręczeniu zdecydujecie Wy, a zwycięzcę wybierzemy w wieloetapowym głosowaniu! 

W jaki sposób? Zobaczcie sami! ⬇

ETAP I - ZGŁOŚ SWÓJ ULUBIONY ODDZIAŁ FOOTBALL ACADEMY LUB FOOTBALL BABY 

To w Twoich rękach leży los przyszłego laureata! Znacie to z telewizji i przeróżnych teleturniejów - bez zgłoszenia nie ma wygranej, a czasem najbardziej zaskakujące nominacje, kształtują późniejszych zwycięzców. Wystarczy, że w komentarzu pod właściwym postem ⬇ oznaczysz oddział Football Academy lub Football Baby, który Twoim zdaniem zasługuje na tę nagrodę. 

Na zgłoszenia czekamy pod tym postem (kliknij) do środy 13 grudnia 2023 roku. 

PS To także idealny moment, by w końcu dołączyć do wydarzenia (kliknij), w którym znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszej imprezy! 

ETAP II - CZAS WYŁONIĆ NOMINOWANYCH 

Wszystkie zgłoszenia zostaną zebrane i skrupulatnie wprowadzone do systemu głosowania, w którym wyłonimy sześć oddziałów z najwyższą liczbą głosów! Nasz sprawdzony już wielokrotnie system to galeria zdjęć z logotypami wszystkich nominowanych oddziałów! Głosowanie reakcjami potrwa od poniedziałku 18 grudnia do godziny 10:00 w środę 27 grudnia 2023 roku. Do kolejnego etapu przejdzie sześć oddziałów z największą liczbą reakcji. 

Link do głosowania opublikujemy w wydarzeniu oraz w naszych mediach społecznościowych. Uwaga! Wszystkie próby kupowania like`ów narażają nominowany oddział na dyskwalifikację. 

ETAP III - FANTASTYCZNA SZÓSTKA 

Zgodnie ze wszystkimi pozostałymi kategoriami wyłonimy i ogłosimy sześć nominowanych oddziałów, które powalczą o tytuł "Najpopularniejszego oddziału Football Academy Group"! Fantastyczną szóstkę poznamy w poście na naszym fanpage`u na Facebooku (kliknij), który opublikujemy już w piątek 29 grudnia. I to właśnie pod tym postem rozpocznie się "batalia na reakcje" o dwa miejsca w ścisłym finale tego plebiscytu, która potrwa aż do godziny 20:00 w środę 3 stycznia 2024! Dwa oddziały z najwyższą liczbą reakcji trafią do wielkiego finału. 

ETAP IV - POJEDYNEK FINAŁOWY 

I tutaj zaczyna się prawdziwie niesamowita historia! Dwa najpopularniejsze oddziały stoczą walkę o statuetkę w weekend Konwentu Football Academy! Głosowanie rozpoczniemy w piątek 12 stycznia, a zakończy się ono w trakcie transmisji Uroczystej Gali Wręczenia Nagród! W pojedynku finałowym ponownie decydowały będą reakcje pod postem, ale tym razem przeniesiemy się na Instagram (kliknij)! 

Na naszym koncie opublikujemy trzy finałowe posty, które będą naszym licznikiem reakcji. Naturalnie wygra ten oddział, który w sobotę 13 stycznia 2024 roku o godzinie 22:00 będzie posiadał więcej polubień pod postem. 

Do ostatniej chwili nie będziemy wiedzieli, który oddział zostanie zwycięzcą w naszym plebiscycie. Jednak już dziś zapraszamy na transmisję live z Uroczystej Gali Wręczenia Nagród, na której sukcesywnie będziemy podawać aktualne wyniki! 

Niech wygra najlepszy! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij