start / Aktualności

Szalony turniej rozstrzygnięty! Sprawdź zwycięzców

Emocje sięgnęły zenitu! Po wielu dniach nieustępliwej i pełnej uśmiechów rywalizacji w duchu fair-play, 18 listopada zakończył się I Wielki Turniej „Football Baby is Crazy”. Z największą przyjemnością ogłaszamy, że zwycięzcą premierowej edycji konkursu został oddział Football Baby Bieżuń! 

Zgodnie z regulaminem turnieju do zwycięskiej ekipy leci paczka gadżetów ufundowana przez Football Academy Shop! W jej skład weszły fantastyczne gadżety Football Baby oraz wyposażenie trenera. Nie możemy się już doczekać zdjęcia drużyny z Bieżunia z nagrodami! 🤩

Rozgrywki rozpoczęły się 6 listopada etapem pojedynków grupowych, później miejsce miały półfinały a w końcowej rywalizacji wzięły udział 3 drużyny, które zgromadziły największe rzesze fanów swoich zdjęć konkursowych, co przełożyło się na naprawdę pokaźne wyniki lajków i reakcji.

Ośrodki dopingowali rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie, mieszkańcy miast i miejscowości, w których mieszczą się ośrodki. Bardzo się cieszymy, że nasz konkurs spotkał się z tak dużym zaangażowaniem zarówno ze strony ośrodków, jak i ze strony kibiców oddających głosy za pomocą reakcji. W finałowej trójce znalazły się: Football Baby Bieżuń, Football Baby Łukta i Football Baby Włocławek. Rywalizacja była niezwykle zacięta i trwała do ostatnich minut konkursu. 

Turniej kończymy z uśmiechem na ustach. Wasze zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Brawo! Bardzo dziękujemy wszystkim ośrodkom za udział w konkursie a kibicom za wszystkie reakcje i aktywny doping.

Powiemy wam w tajemnicy, że możecie pomału zbierać ekipę fanów na kolejną edycję! 😉😇

<< wstecz dalej >>

udostępnij