start / Aktualności

KIDZ.COM.PL - partnerem Football Baby Wałbrzych

Drodzy Rodzice,

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do naszego nowego wspólnego projektu o nazwie KIDZ. Jest to sklep internetowy. Pomysł od dłuższego czasu rodził się w naszych głowach i w końcu postanowiliśmy go wdrożyć w życie.

KIDZ.COM.PL – to zabawki edukacyjne i gry – wyselekcjonowane przez nas, tak aby by spełniały nasze i Wasze oczekiwania. Znajdziecie tam zabawki, które dają dziecku wartość dodaną. Przede wszystkim edukują, uczą logicznego myślenia, ale także wymagają nieco kreatywności. Wiele z nich trzeba samemu zbudować czy chociażby skręcić. Do tego staramy się je dobrać pod kątem solidnej jakości.

Doskonale wiecie, jakie mamy podejście do Waszych dzieci. Chcemy je edukować poprzez sport i przykładamy wagę do prawidłowego rozwoju, nie tylko w aspektach sportowych i postawy FAIR PLAY, ale także do logicznego myślenia i kreatywności na boisku podczas gry i treningu. Uważamy, że wszystkie nasze projekty mają wspólną cechę dlatego z przyjemnością je łączymy.

Dlatego też, KIDZ będzie oficjalnym partnerem Football Baby Wałbrzych oraz Football Academy Wałbrzych. W przyszłości logo KIDZ z pewnością pojawi się na koszulkach zawodników z FA.

Uspokajamy, nadal będziemy prowadzić treningi !

Podsumowując, dla wszystkich aktywnych zawodników i rodziców w systemie przygotowaliśmy KOD RABATOWY na 10 % ! Jest on aktywny do  31 grudnia 2020.

Sprawdźcie sami na kidz.com.pl

Pozdrawiamy

Justyna & Paweł

<< wstecz dalej >>

udostępnij