start / Aktualności

Już wkrótce I Wielki Turniej Football Baby is Crazy

To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów projektu Football Baby – zbliża się pierwsza edycja turnieju „Football Baby is crazy!”. Wiemy już jak bardzo aktywni jesteście na co dzień w swoich ośrodkach treningowych, a teraz zbadamy również Waszą aktywność w mediach społecznościowych.

Na czym będzie polegał konkurs?

Chcemy zobaczyć Wasze uśmiechy, a może i wszystkie szalone i zabawne miny! W najbliższych dniach każdy z oddziałów przygotuje jedno kreatywne zdjęcie grupowe, wykonane na treningu Football Baby, które będzie Waszą konkursową kartą! Wszystkie szkółki Football Baby podzieliliśmy na 7 grup, od A do G i dokładnie w tych grupach opublikujemy Wasze zdjęcia, które stoczą ze sobą zacięte pojedynki! Pierwsza turniejowa rozgrywka w grupie A rozpocznie się już w poniedziałek 6 listopada i udział w niej wezmą oddziały z Białogardu, Białegostoku, Bielska-Białej, Bieżunia, Bydgoszczy i Chełma!

Zasady rozgrywania turnieju

Zasady są proste i to w tych grupach, będziecie rywalizować o przejście do kolejnej fazy rozgrywek. O tym, które zdjęcie przejdzie dalej, zadecyduje ilość reakcji pod każdym zdjęciem (wszystkie reakcje się liczą). Głosować będzie można w godzinach od 10:00 do 18:00 tylko w dniu, w którym dana drużyna rywalizuje. Głosy (reakcje) oddane po tym czasie nie będą zliczane i brane pod uwagę. Z każdej grupy/pojedynku, do kolejnej rozgrywki przejdzie tylko jedna drużyna. Aż do finału, w którym to zawalczą 3 najciekawsze i najbardziej popularne zdjęcia.

Uwaga! Zależy nam na uczciwej rywalizacji, dlatego dokładnie będziemy weryfikować pochodzenie reakcji!

Dla zwycięskiego zespołu mamy świetne nagrody, których główną częścią są wspaniałe gadżety Football Baby dla zwycięskiej drużyny oraz kompletne „umundurowanie” trenera. Ale pamiętajcie, że to nie jedynie nagrody są istotne – ważny jest wspólny, kreatywny czas spędzony wraz z dzieciakami na zabawie podczas tworzenia zdjęcia, które będzie piękną pamiątką z treningów.

Zachęcamy was do kreatywności podczas robienia zdjęć konkursowych oraz aktywnego dopingu, a co najważniejsze – „tłumnego” głosowania! Dajcie znać o tym wydarzeniu waszym bliskim i zróbcie hałas pod zdjęciem waszego dziecka.

<< wstecz dalej >>

udostępnij