start / Aktualności

Jeden mały procent może mieć WIELKIE znaczenie - "1% z pasją!"

Football Academy Group jako organizacja pożytku publicznego (OPP) wychowuje i uczy grać w piłkę nożną tysiące dzieci w całej Polsce, ale także poza granicami kraju już od 2009 roku.

Dziś jesteśmy rozbudową i dobrze zorganizowaną siecią, która dba o rozwój kilkunastu tysięcy dzieci już od 2 roku życia! Przekazując 1% podatku na numer KRS: 0000374155 wspierają Państwo nasze kompleksowe działania na rzecz propagowania zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej i eksplozji wielu sportowych talentów. Pozyskanie dodatkowych środków dla nas i naszych ośrodków jest w tym okresie szczególnie ważne. Pomoże nam to utrzymać stabilizację finansową, która zagwarantuje niezakłóconą pracę o realizację celów i marzeń naszych podopiecznych.

Biorąc udział w akcji "1% z pasją" wspierają Państwo:

- Trening piłkarskie dla dzieci już od 2. do 12. roku życia (Football Baby, Football Academy, Football Academy UK, Goalkeepers Academy),

- Profesjonalne szkolenie piłkarskie od 13. do 19. roku życia (Football Academy School of Excellence),

- Rozwój infrastruktury piłkarskiej (Football Park),

- Naszą działalność charytatywną ("Krewki Piłkarz", "Szlachetna Paczka").

KRS: 0000374155

* Uwaga! Aby wesprzeć konkretny ośrodek należy w celu szczegółowym wskazać nazwę ośrodka np. "Football Academy Opole"

* Nie wszystkie Oddziały biorą udział w akcji.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% swojego podatku właśnie na naszą organizację. Gwarantujemy, że jest to doskonała inwestycja w zdrowe nawyki w wychowywaniu młodych pokoleń oraz potencjał na wielkie sportowe kariery.

<< wstecz dalej >>

udostępnij