start / Aktualności

Jak zapisać się do szkółki?

Spoglądamy w kalendarz i... mamy już czerwiec, który standardowo rozpoczął się od wspaniałego Dnia Dziecka. Masa prezentów powędrowała w ręce najmłodszych lokatorów naszych domów i mieszkań, sprawiając miliony uśmiechów na ich twarzach. I słusznie, bo dzieci trzeba rozpieszczać. Natomiast należy to robić mądrze, dlatego sugerujemy aby dołożyć sportowy obowiązek w postaci treningów, w wybranej przez Was szkółce Football Baby. 

Wciąż trwają Dni Otwarte w Twoim mieście, które oferują Wam możliwość odbycia dwóch darmowych treningów zanim podejmiecie decyzję czy chcecie do nas dołączyć na stałe. Czy to nie byłby wspaniały prezent na Dzień Dziecka? --> https://bit.ly/3cs7Kny

Wierzymy, że postanowicie spróbować i zdecydujecie się zapisać na pierwszy trening w szkółce Football Baby w Waszej okolicy. Aby ułatwić Wam drogę od decyzji do pierwszego treningu przygotowaliśmy prosty poradnik o tym, jak krok po kroku zapisać się na premierowe zajęcia. To bardzo proste! Wystarczy, że będziecie postępować zgodnie z poniższą instrukcją. 

Sami widzicie jakie to proste. Po dokonaniu zapisu skontaktuje się z Tobą Manager Ośrodka i przekaże dalsze wskazówki!

Więcej podstawowych informacji znajdziecie tutaj: https://footballbaby.pl/kontakt/faq/

<< wstecz dalej >>

udostępnij