start / Aktualności

Football Baby Jędrzejów wspomaga SZLACHETNĄ PACZKĘ!

Szanowni Rodzice oraz Przyjaciele Football Academy Jędrzejów i Football Baby Jędrzejów!

Pragniemy poinformować, że w tym roku po raz kolejny bierzemy udział w akcji "Szlachetna Paczka"!
Prosimy o zapoznanie się z potrzebami rodziny, której chcemy pomóc!
Zapraszamy do zakupu potrzebnych artykułów lub wpłacania dowolnej kwoty do menadżera i trenerów, za którą będziemy mogli zakupić wskazane przez rodzinę rzeczy! Chodzi przede wszystkim o zakup tony węgla!
Zbiórkę prowadzić będziemy do czwartku 7 grudnia włącznie. W ten dzień wspólnie zapakujemy i przygotujemy paczki.
Pokażmy naszym młodym piłkarzom jak ważna jest pomoc innym i przygotujmy razem Szlachetną Paczkę! Uczmy naszych zawodników, że przez uprawianie sportu, można zbudować społeczność, która jest w stanie pomagać najbardziej potrzebującym.
Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu z managerem Pawłem Rybińskim (880 387 347).

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZBIÓRKI:
Opis Rodziny:
Pan Dariusz (34 l.) wraz z małżonką Heleną (34 l.) wychowują dwoje dzieci - Dawida (13 l.) i Emilkę (7 l.).

Rodzina do niedawna radziła sobie dobrze, gdy pan Dariusz pracował w masarni. Jego szefowi nie opłacało się zatrudniać go w pełni legalnie,wiec składki były odprowadzane z najniższej krajowej a dodatkiem była premia, jednak chcąc utrzymać rodzinę, pan Dariusz godził się na takie rozwiązanie. Jednak sytuacja się zmieniła, kiedy pan Dariusz doznał wypadku, był on uczestnikiem wypadku samochodowego, gdzie był pasażerem i najbardziej ze wszystkich był poszkodowany. Doznał urazu kręgosłupa, gdzie zostały uszkodzone kręgi szyjne. Obecnie pan Dariusz chodzi w kołnierzu medycznym, nie wolno mu wykonywać wszystkich czynności, jest uzależniony od pomocy swojej żony, która bardzo mu pomaga. Teraz zmaga się codziennie z bólem i nie może podjąć pracy zarobkowej. Rodzinę utrzymuje więc wyłącznie za pieniądze jakie dostaje za zwolnienie lekarskie z najniższej krajowej (1300 zł) oraz 500 plus. Rodzina posiada także kredyt mieszkaniowy gdzie miesięczna rata wynosi 600 zł. Miesięczny dochód na jednego członka rodziny – po odliczeniu kosztów utrzymania i leczenia oraz kredyty – wynosi teraz ok. 117 zł.

Najważniejszymi potrzebami rodziny są zwykłe, codzienne produkty, na które często rodzinie brakuje pieniędzy, dlatego dla pana Dariusza i pani Heleny szczególnie ważne są:
1. ŻYWNOŚĆ - makarony, ryż, mąka, herbata, kawa, konserwy długoterminowe, wszelka żywność sucha z długim terminem ważności.
2. ŚRODKI CZYSTOŚCI - żele pod prysznic, szampony, mydło, pasta do zębów, proszek do prania, płyny dezynfekujące, itp.
3. OPAŁ NA ZIMĘ - tona węgla.
4. ARTYKUŁY SZKOLNE DLA DZIECI - zeszyty, kredki, długopisy, farby, mazaki, piórnik, itp.

GDZIE? KIEDY SKŁADAĆ DARY?

Do dnia 7 grudnia włącznie przed i po każdym treningu będą w szatniach wystawione kartonowe pudła, do których można wkładać produkty. Osoby chętne przekazać dobrowolna kwotę na opał dla Rodziny mogą wpłacać pieniądze do trenerów swoich grup.

LICZYMY NA WASZĄ POMOC!!!

<< wstecz dalej >>

udostępnij