start / Aktualności

300 dzieci w szkółkach Football Baby i Football Academy Opole!

Mamy już 300 zawodników i zawodniczek!

Football Baby Opole ma przyjemność ogłosić, że wraz z zakończeniem tegorocznego, wrześniowego okresu naborowego łączna liczba dzieci trenujących w naszych dwóch szkółkach piłkarskich (Football Baby i Football Academy) przekroczyła 300!

<<< WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I ZAPYTAJ O OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W GRUPACH >>>

Na nasze szkółki piłkarskie składa się już aż 5 grup treningowych Football Baby (dzieci z roczników 2014 i 2015) oraz 12 grup treningowych Football Academy (roczniki od 2013 do 2005), które prowadzi w sumie 10 trenerów i trenerek wraz z kadrą zarządzającą największej sieci szkółek piłkarskich dla dzieci w Polsce.

Rosnące z roku na rok zainteresowanie treningami w naszych szkółkach jest w naszym odczuciu wynikiem nie tylko wysokiej jakości prowadzonych treningów, ale również sukcesami sportowymi naszych zawodników oraz napędzaną przez nas rozbudową infrastruktury piłkarskiej w mieście Opolu.

Tylko tej jesieni nasi najlepsi zawodnicy uczestniczyli w zgrupowaniach Kadr Wojewódzkich OZPN, Kadry Regionalnej oraz Reprezentacji Polski Football Academy, a także awansowali do finału wojewódzkiego ogólnopolskiego turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku w dwóch kategoriach wiekowych.

Tymczasem po otwarciu wraz z początkiem ubiegłego sezonu centrum piłkarskiego Football Park Opole w przyszłym roku - tuż obok hali - zostanie zrealizowany nasz projekt budowy pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią, które stanie w miejscu nieużytkowanego obecnie boiska trawiastego na terenie ZSTiO im. Gzowskiego przy ulicy Hallera.

Jesteśmy przekonani, że przed nami kolejne lata intensywnego rozwoju naszych szkółek piłkarskich dla dzieci!

WSZYSTKIM RODZICOM DZIĘKUJEMY ZA POWIERZONE ZAUFANIE!

DO ZOBACZENIA NA TRENINGU!

#FA300

<< wstecz dalej >>

udostępnij